American Horror Story I. Série

24. července 2016 v 22:18 | Dudny-1995 |  Seriály
Drama / Horor / Thriller / Mysteriózní
USA, 2011, 12x50 min

Alfonso Gomez-Rejon
James S. Levine, Mac Quayle
Dylan McDermott, Connie Britton, Taissa Farmiga, Jessica Lange, Evan Peters, Frances Conroy, Alexandra Breckenridge, Jamie Brewer, Denis O'Hare, Zachary Quinto, Teddy Sears, Kate Mara, Sarah Paulson, Matt Ross, Lily Rabe, Morris Chestnut, Alessandra Torresani, Brando Eaton, Ashley Rickards, Gregory Sporleder, Rebecca Wisocky, Kathleen Rose Perkins, Richard Short, Tom Jourden, April Grace, Joshua Allen, Caitlin Dahl, Dennis Hill, Michael James Bell, W. Earl Brown, Malaya Rivera Drew, Derek Richardson, Shyloh Oostwald, Katelynn Rodriguez, Paul Butler, Morgan Lester, Saginaw Grant, Sancho Martin, Julia Silverman, Anthony James Whitewolf, Lisa Vidal, Camille Chen, Luke Baybak, Laura Flannery, Marla Gibbs, John Cromwell, Emily Marie Palmer, Mark Gantt
Ben, Vivien a jejich dcera Violet Harmonovi se přestěhují z Bostonu do losangeleské zrenovované rezidence poté, co Vivien potratila a Ben měl aféru. Jenže netuší, že dům má děsivou historii, a sice ho obývají jeho bývalí vlastníci. A těm se přítomnost Harmonových vůbec nelíbí.

Pilotní díl začíná dost tajemně až strašidelně. Což mě dost nadchlo, a přinutilo na AHS (American Horror Story) dívat i nadále. Musím přiznat že jsem v dalších dílech byl zklamán, tím že jsem myslel a očekával opravdový horor kde bude téct potoky krve mrtvola ve skříni a nějaké to strašidlo pod postelí. Ale tohle opravdu nečekejte. Zhruba čtvrtka seriálu se zaměřuje na vztahy postav, proste pro někoho nuda. Ale ve zbytku se můžete těšit na pořádné zápletky a spoustu tajemství a záhad. Jinak se mi moc za líbil AHS, tím že nemusíte vidět další série jelikož, každá série vypráví o jiném příběhu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama