Očista: Volební rok

21. července 2016 v 19:47 | Dudny-1995 |  2011 - 2020
Horor / Akční / Thriller
USA / Francie, 2016, 106 min

Jacques Jouffret
Nathan Whitehead
Elizabeth Mitchell, Frank Grillo, Mykelti Williamson, Raymond J. Barry, Ethan Phillips, Edwin Hodge, Terry Serpico, Rob Vardaro, Sparrowhawk, Joseph Julian Soria, Betty Gabriel
Senátorka Charlene Roanová (Elizabeth Mitchell) má k odporu vůči očistě pádný důvod, před lety jí padla za oběť celá její rodina. Od té doby je snaha o její zrušení hlavním motorem jejího tažení do Bílého domu. Ambiciózní soupeři vědí, že k její porážce vede jediná cesta, "legální" zabití během očisty. Senátorku naštěstí jistí šéf její ochranky (Frank Grillo), hrdina z druhého dílu Očisty, kterému tohle každoroční běsnění už taky pěkně leze krkem. Teď už je ale čas trhnout oponou, krvavé představení začíná. Perfektně zabezpečený dům, početná a skvěle vybavená ochranka, co by se tak mohlo stát, aby senátorka tuhle noc nepřežila? Asi byste se divili, alarmy ohlašující začátek očisty ještě nedozněly a už musí Roanová jen se svým strážcem po boku prchat nočními ulicemi ve snaze najít nějaké bezpečnější útočiště. Příštích dvanáct hodin bude velmi dlouhých. A krvavých.
Připravte se na Očistu nyní už po třetí a zároveň finální. Očista: Volební rok opravdu násilím a brutalitou nešetři. A to myslím že se povedlo až moc dobře. Bohužel tak ani nešetří střelivem a kulkami ze zbraní a to se po čase docela i omrzí a spíš vám přijde že koukáte na další akčňák než na horor. Co se týče děje filmu si myslím že se už i lépe nešel vymyslet a často naše hlavní hrdiny čekají spousta překážek a nepřátel. Abych to shrnul říká se že se má v nejlepším končit a Očista 3 je tím důkazem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama